
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | |
| Height - Seated (Max) | 1.1 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 1880 MHz to 2025 MHz |
| Self Resonant Frequency | |
| Type | |
| Q Factor | |
| DC Resistance (DCR) | |
| Insertion Loss (dB) | 0.33 dB |
| Shielding | |
| Inductance | |
| Core Material | |
| Saturation Current | |
| Filter Type | Low Pass |
Stock: 2935
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04906
Ext.Price$0.04906
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04906 | $0.04906 |
| 10 | $0.04573 | $0.45730 |
| 50 | $0.04262 | $2.13100 |
| 100 | $0.03990 | $3.99000 |
| 500 | $0.03735 | $18.67500 |
| 1000 | $0.03648 | $36.48000 |
| 3000 | $0.03563 | $106.89000 |
| 5000 | $0.03479 | $173.95000 |
